Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+



Oplader meegeleverd
9.1/10 op basis van 32.183 reviews.
Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist
75 winkels door heel Nederland
Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+
Klokradio, FM ontvangst, DAB ontvangst, DAB+, Snooze, Twee wektijden in te stellen, Sleep-timer, Langzaam in volume toenemend weksignaal
Ontdek het Philips TAR3505/12, een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke slaapkamer. Deze moderne wekkerradio biedt zowel FM- als DAB-ontvangst, inclusief DAB+, waardoor je kunt genieten van een breed scala aan radiostations met uitstekende geluidskwaliteit.
De TAR3505/12 is uitgerust met handige functies zoals een snooze-functie, waarmee je die extra paar minuten slaap kunt pakken. Met de mogelijkheid om twee wektijden in te stellen, is dit uhrenradio ideaal voor koppels of iedereen met een variabele agenda. Daarnaast beschikt het over een sleep-timer, zodat je je favoriete radiozender kunt beluisteren terwijl je in slaap valt. De wektone klinkt langzaam aan om je op een aangename manier wakker te maken.
Dit compacte uhrenradio heeft een netto-afmeting van 13.1 cm in breedte, 13.1 cm in hoogte en 5.4 cm in diepte, met een gewicht van slechts 0.268 kg, wat het een perfecte keuze maakt voor elke nachtkastje. Met de verpakking bedraagt het gewicht 0.4 kg en zijn de afmetingen 17.4 cm breed, 13.8 cm hoog en 6.4 cm diep.
Met het Philips TAR3505/12 ben je verzekerd van een slimme en stijlvolle manier om je dag te beginnen!
Algemeen
SKU1303548
EAN4895229108233
Ergonomie
Waarschuwingssignaal
Geïntegreerde klok
Prestatie
VolumeregelingKnoppen
Design
Belichting
Kleur van het product
Display-typeLCD
Ingebouwd display
TV-tuner
Soort tunerDigitaal
Radio
Aantal voorkeurszenders40
Ondersteunde frequentiebanden
PLL-synthesizer
RadioKlok
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Beeldscherm
Backlight-kleurWit
Backlight
Beheerfuncties
Slaaptimer
Netwerk
Soort antenneIntern
Poorten & interfaces
Aansluiting voor netstroomadapter
Kenmerken
Aan/uitschakelaar
Geluidsalarm(en)
KleuringMonochromatisch
Klokmodus12/24 uur
Accu/Batterij
Compatibele batterij grootteAAA
BatterijtechnologieAlkaline
Energie
Accu/Batterij voltage1.5 V
Stroomverbruik (in standby)1 W
Stroomverbruik (typisch)3 W
Type batterijAAA
StroombronAC/Batterij
Ondersteund aantal accu's/batterijen2
Klok
Snooze functie
Wekker
Gewicht en omvang
Gewicht268 g
Hoogte54 mm
Diepte131 mm
Breedte131 mm
EUDR
HS Douane code85279200
Logistiek
Bruto breedte17.4 cm
Bruto hoogte13.8 cm
Bruto diepte6.4 cm
Bruto gewicht0.4 kg
PIM
VAT1
Inhoud van de verpakking
Inclusief AC-adapter
Meegeleverde kabelsAC
Verpakking
Type verpakkingDoos
Gewicht verpakking370 g
Hoogte verpakking170 mm
Diepte verpakking60 mm
Breedte verpakking136 mm
Logistieke gegevens
Code geharmoniseerd systeem (HS)85271900
Verantwoordelijke








