9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+

Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+
Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+
Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+

Oplader meegeleverd

48,57
54,99
Door fabrikant geadviseerde prijs
Tijdelijk uitverkocht
  • 9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

  • Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

  • 75 winkels door heel Nederland

Philips TAR3505 Wekkerradio met DAB+

Klokradio, FM ontvangst, DAB ontvangst, DAB+, Snooze, Twee wektijden in te stellen, Sleep-timer, Langzaam in volume toenemend weksignaal

Ontdek het Philips TAR3505/12, een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke slaapkamer. Deze moderne wekkerradio biedt zowel FM- als DAB-ontvangst, inclusief DAB+, waardoor je kunt genieten van een breed scala aan radiostations met uitstekende geluidskwaliteit. 

De TAR3505/12 is uitgerust met handige functies zoals een snooze-functie, waarmee je die extra paar minuten slaap kunt pakken. Met de mogelijkheid om twee wektijden in te stellen, is dit uhrenradio ideaal voor koppels of iedereen met een variabele agenda. Daarnaast beschikt het over een sleep-timer, zodat je je favoriete radiozender kunt beluisteren terwijl je in slaap valt. De wektone klinkt langzaam aan om je op een aangename manier wakker te maken.

Dit compacte uhrenradio heeft een netto-afmeting van 13.1 cm in breedte, 13.1 cm in hoogte en 5.4 cm in diepte, met een gewicht van slechts 0.268 kg, wat het een perfecte keuze maakt voor elke nachtkastje. Met de verpakking bedraagt het gewicht 0.4 kg en zijn de afmetingen 17.4 cm breed, 13.8 cm hoog en 6.4 cm diep.

Met het Philips TAR3505/12 ben je verzekerd van een slimme en stijlvolle manier om je dag te beginnen!

Algemeen

SKU1303548

EAN4895229108233

Ergonomie

Waarschuwingssignaal

Geïntegreerde klok

Prestatie

VolumeregelingKnoppen

Design

Belichting

Kleur van het product

Display-typeLCD

Ingebouwd display

TV-tuner

Soort tunerDigitaal

Radio

Aantal voorkeurszenders40

Ondersteunde frequentiebanden

PLL-synthesizer

RadioKlok

Audio

Ingebouwde luidsprekers

Beeldscherm

Backlight-kleurWit

Backlight

Beheerfuncties

Slaaptimer

Netwerk

Soort antenneIntern

Poorten & interfaces

Aansluiting voor netstroomadapter

Kenmerken

Aan/uitschakelaar

Geluidsalarm(en)

KleuringMonochromatisch

Klokmodus12/24 uur

Accu/Batterij

Compatibele batterij grootteAAA

BatterijtechnologieAlkaline

Energie

Accu/Batterij voltage1.5 V

Stroomverbruik (in standby)1 W

Stroomverbruik (typisch)3 W

Type batterijAAA

StroombronAC/Batterij

Ondersteund aantal accu's/batterijen2

Klok

Snooze functie

Wekker

Gewicht en omvang

Gewicht268 g

Hoogte54 mm

Diepte131 mm

Breedte131 mm

EUDR

HS Douane code85279200

Logistiek

Bruto breedte17.4 cm

Bruto hoogte13.8 cm

Bruto diepte6.4 cm

Bruto gewicht0.4 kg

PIM

VAT1

Inhoud van de verpakking

Inclusief AC-adapter

Meegeleverde kabelsAC

Verpakking

Type verpakkingDoos

Gewicht verpakking370 g

Hoogte verpakking170 mm

Diepte verpakking60 mm

Breedte verpakking136 mm

Logistieke gegevens

Code geharmoniseerd systeem (HS)85271900

Verantwoordelijke