HP V24i G5 monitor




Winkelvoorraad
HP V24i G5 monitor
9.1/10 op basis van 32.183 reviews.
Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist
75 winkels door heel Nederland
HP V24i G5 monitor
23,8 inch, 16:9 beeldformaat, IPS-Panel, Resolutie 1920 x 1080, 250 cd/m² Helderheid, contrast: 1.000:1, 10.000.000, kijkhoek horizontaal: 178 graden, kijkhoek verticaal: 178 graden, 5 ms Reactiesnelheid, 75 Hz Beeldverversing, Low Blue Light, AMD FreeSync Technologie, 1 x DisplayPort, HDMI ingangen: 1, SUB-D (VGA), VESA-aansluiting compatible, 100 x 100 mm
HP V24i G5 monitor
Ervaar de ultieme productiviteit en kijkervaring met de HP V24i G5 monitor. Met een schermgrootte van 60,5 cm (23,8 inch) en een Full HD-resolutie van 1920 x 1080 pixels biedt deze monitor scherpe en heldere beelden. Dankzij de IPS-technologie geniet je van levendige kleuren en brede kijkhoeken, ideaal voor zowel werk als entertainment.
De monitor is uitgerust met AMD FreeSync™-technologie, waardoor beelden vloeiend en zonder haperingen worden weergegeven. Met een verversingssnelheid van 75 Hz en een responstijd van 5 ms biedt de HP V24i G5 een naadloze en responsieve ervaring, zelfs tijdens snelle actiescènes.
Het moderne en functionele ontwerp van de monitor zorgt voor een opgeruimde werkplek. De flinterdunne randen aan drie zijden maximaliseren je schermruimte, terwijl het nette kabelbeheer en de verstelbare kanteling voor optimaal gebruiksgemak zorgen. Daarnaast draagt deze monitor bij aan een duurzamere wereld met zijn EPEAT®-registratie, ENERGY STAR®-certificering en verpakking van 100% recyclebare materialen.
Maak je werkruimte compleet met de intuïtieve bedieningsopties via de OSD-knop op het Joypad en de HP Display Center software, waarmee je eenvoudig je monitorinstellingen kunt aanpassen.
Algemeen
SKU1453968
EAN196548193844
Beveiliging
Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot
Software
Meegeleverde softwareHP Display Center
Audio
Ingebouwde luidsprekers
Beheerfuncties
On Screen Display (OSD)
Beeldscherm
Schermomlijsting-technologieMicro-Edge
NTSC-dekking (normaal)72
Kleurbereik72
Kleurstandaard gamutNTSC
Kleurdiepte8 b
Hardheid oppervlak3H
Schermdiameter in centimeters60.5 cm
Digitale verticale frequentie48 - 75
Digitale horizontale frequentie30 - 86
Grootte beeld (verticaal)296.5 mm
Grootte beeld (horizontaal)527 mm
Frequentiebereik verticaal48 - 75
Frequentiebereik horizontaal30 - 86
Pixeldichtheid93 ppi
Pixel pitch0.27 x 0.27
Beeldscherm, aantal kleuren16,7 miljoen kleuren
Kijkhoek, verticaal178 °
Kijkhoek, horizontaal178 °
Maximale refresh snelheid75 Hz
Contrast ratio (dynamisch)10000000:1
Typische contrastverhouding1000:1
Beeldverhouding16:9
Ondersteunde grafische resoluties
Beeldscherm vormFlat
Antireflectiescherm
BeeldoppervlakteMat
Type reactietijdmetingGTG (Gray to Gray)
Responstijd5 ms
Helderheid250 cd/m²
Helderheid (typisch)250 cd/m²
Touchscreen
Backlight typeEdge LED
LED backlight
Soort paneelIPS
Display technologieLCD
Oorspronkelijke beeldverhouding16:9
HD typeFull HD
Resolutie1920 x 1080
Beeldschermdiagonaal23.8 in
Prestatie
Laag-blauw-licht-technologie
Knippervrije technologie
AMD FreeSync-typeFreeSync
AMD FreeSync
NVIDIA G-SYNC
Multimedia
Ingebouwde camera
Design
Paneelmontage-interface100 x 100
VESA-montage
VoetenkleurZwart
Afneembare standaard
Kleur van het productZwart
Markt positioneringThuis
Poorten & interfaces
HDCP
Hoofdtelefoon uit
DisplayPort versie1.2
Aantal DisplayPorts1
HDMI versie1.4
Aantal HDMI-poorten1
HDMI
VGA (D-Sub)poort(en)1
Ingebouwde USB-hub
Ergonomie
Bereik kantelhoek-5 - 23
kantel aanpassingen
Scharnier
In hoogte verstelbaar
Energie
Energie-efficiëntieschaalA tot G
Soort voedingIntern
Stroomverbruik (indien uit)0.3 W
Vermogensverbruik (max)30 W
Stroomverbruik (in standby)0.5 W
Stroomverbruik (typisch)20 W
Energieverbruik (SDR) per 1000 uur13 kWh
Energie-efficiëntieklasse (HDR)E
Energie-efficiëntieklasse (SDR)E
Eisen aan de omgeving
Luchtvochtigheid bij opslag20 - 80
Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V)20 - 80
Bedrijfstemperatuur (T-T)5 - 35
Gewicht en omvang
Breedte538.9 mm
Diepte51.4 mm
Gewicht3780 g
Hoogte323.6 mm
Hoogte (zonder voet )323.6 mm
Diepte ( zonder voet )51.4 mm
Breedte ( zonder voet )538.9 mm
Gewicht (met standaard)3780 g
Hoogte apparaat (met standaard)397.9 mm
Diepte apparaat (met standaard)180.5 mm
Breedte apparaat (met standaard)538.9 mm
Verpakking
Type verpakkingDoos
Gewicht verpakking5940 g
Hoogte verpakking391 mm
Diepte verpakking124 mm
Breedte verpakking595 mm
Inhoud van de verpakking
Garantiekaart
VerpakkingsinhoudHDMI cable; Warranty card; Quick Setup Poster; AC power cord; Document kit
Gebruikershandleiding
Snelstartgids
Meegeleverde kabels
Staander inbegrepen
EU Energy
Resolutie1920 x 1080 px
Beeldschermdiagonaal60.5 cm
Beeldschermdiagonaal (inch)23.8 in
Energie-efficiëntieklasse HDREnergieklasse D
Energieverbruik HDR13 kWh/1000h
EUDR
HS Douane code85285291
Duurzaamheid
Duurzame technologieën en materialenMolded paper pulp cushion inside box is 100% sustainably sourced and recyclable; 85% ITE-derived closed loop plastic; Low Halogen
Duurzaamheidscertificaten
Naleving van duurzaamheid
PIM
VAT1
Kenmerken
Land van herkomstChina
Certificaten
CertificeringArgentina S-Mark; Australia MEPS; Bauart; CB; CE; China CCC; C-Tick; cTUVus; ENERGY STAR®; EUP Lot-6; FCC; ISO 9241-307; KC (Korean) requirements; KCC (Korean) requirements; Korea e-standby; Microsoft WHQL Certification; NOM (Mexico); PSB for Singapore; R
Overige specificaties
UNSPSC-code43211902
Brand-specifieke functies
HP-segmentThuis
Technische details
Certificaten van naleving
Logistieke gegevens
Pallet brutogewicht510000.0000000001 g
Afmetingen pallet (B x D x H)1200 x 1002 x 2100
Verantwoordelijke








