9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W

Hama
Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W
Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W
Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W
Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W
Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W
44,99
1-3 werkdagen

Winkelvoorraad

Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W

Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W

  • 9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

  • Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

  • 75 winkels door heel Nederland

Hama Snellader

Lader, 65 Watt Vermogen, geschikt voor Universele USB apparatuur, Qualcomm Quick Charge Technologie, versie 3.0, Snellaadfunctie, USB-bus, 2x USB-C koppeling

Ontdek de krachtige Hama 201976 snellader  in een stijlvolle witte uitvoering. Dit speciale laadapparaat is ontworpen voor al uw USB-apparaten met een indrukwekkende prestaties van 65 Watt. Het biedt een veelzijdige oplossing voor het snel opladen van uw apparaten dankzij de twee USB-C poorten en een USB-A aansluiting.

Met de Qualcomm Quick Charge technologie, die werkt met compatibele apparaten, kunt u profiteren van een versnelde laadsnelheid. Het apparaat ondersteunt ook snel opladen, zodat u snel weer gebruik kunt maken van uw favoriete gadgets. Bovendien is het uitgerust met belangrijke beveiligingsfuncties zoals kortsluitsbescherming, overbelastingbescherming en overstroombescherming, waardoor u met een gerust hart kunt opladen.

De compacte afmetingen van de Hama lader, met een breedte van 10.4 cm, hoogte van 1.8 cm en diepte van 5.9 cm, maken het eenvoudig om hem mee te nemen in uw tas of rugzak. De logistieke afmetingen zijn 19.7 cm in breedte, 2.8 cm in hoogte en 9.2 cm in diepte, met een gewicht van slechts 0.2 kg, waardoor hij perfect is voor onderweg.

Kies voor de Hama 201976 snellader en ervaar de voordelen van snel en veilig opladen, waar u ook bent.

Algemeen

SKU1462919

EAN4047443532329

Handleidingen

1462919_00201976man_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_20250205_95333_nl_NL1462919_00201976man_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_20250205_95333_nl_NL

Prestatie

Type opladerBinnen

Snelle oplaadtechnologie

Snel opladen

Aantal USB-Type-C-poorten2

Lader compatibiliteit

Design

Galliumnitride (GaN) transistors

Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)3

Kleur van het productWit

Energie

Stroomspanning bescherming

Type stekkerType C

USB Power Delivery (USB PD)

Maximaal vermogen65 W

Type stroombronAC

Gewicht en omvang

Hoogte18 mm

Diepte59 mm

Breedte104 mm

Verpakking

Gewicht verpakking200 g

Hoogte verpakking28 mm

Diepte verpakking197 mm

Breedte verpakking92 mm

EUDR

HS Douane code85044083

Logistiek

Bruto breedte19.7 cm

Bruto hoogte2.8 cm

Bruto diepte9.2 cm

Bruto gewicht0.2 kg

Inhoud van de verpakking

Gebruikershandleiding

Aantal per verpakking1 Pc

PIM

VAT1

Verantwoordelijke