Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W





Winkelvoorraad
Hama Snellader, 2x USB-C, 1x USB-A, mini-oplader, PD, 65 W
9.1/10 op basis van 32.183 reviews.
Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist
75 winkels door heel Nederland
Hama Snellader
Lader, 65 Watt Vermogen, geschikt voor Universele USB apparatuur, Qualcomm Quick Charge Technologie, versie 3.0, Snellaadfunctie, USB-bus, 2x USB-C koppeling
Ontdek de krachtige Hama 201976 snellader in een stijlvolle witte uitvoering. Dit speciale laadapparaat is ontworpen voor al uw USB-apparaten met een indrukwekkende prestaties van 65 Watt. Het biedt een veelzijdige oplossing voor het snel opladen van uw apparaten dankzij de twee USB-C poorten en een USB-A aansluiting.
Met de Qualcomm Quick Charge technologie, die werkt met compatibele apparaten, kunt u profiteren van een versnelde laadsnelheid. Het apparaat ondersteunt ook snel opladen, zodat u snel weer gebruik kunt maken van uw favoriete gadgets. Bovendien is het uitgerust met belangrijke beveiligingsfuncties zoals kortsluitsbescherming, overbelastingbescherming en overstroombescherming, waardoor u met een gerust hart kunt opladen.
De compacte afmetingen van de Hama lader, met een breedte van 10.4 cm, hoogte van 1.8 cm en diepte van 5.9 cm, maken het eenvoudig om hem mee te nemen in uw tas of rugzak. De logistieke afmetingen zijn 19.7 cm in breedte, 2.8 cm in hoogte en 9.2 cm in diepte, met een gewicht van slechts 0.2 kg, waardoor hij perfect is voor onderweg.
Kies voor de Hama 201976 snellader en ervaar de voordelen van snel en veilig opladen, waar u ook bent.
Algemeen
SKU1462919
EAN4047443532329
Handleidingen
1462919_00201976man_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_20250205_95333_nl_NL1462919_00201976man_bg_cs_de_el_en_es_fi_fr_hu_it_nl_pl_pt_ro_ru_sk_sv_tr_20250205_95333_nl_NL
Prestatie
Type opladerBinnen
Snelle oplaadtechnologie
Snel opladen
Aantal USB-Type-C-poorten2
Lader compatibiliteit
Design
Galliumnitride (GaN) transistors
Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max)3
Kleur van het productWit
Energie
Stroomspanning bescherming
Type stekkerType C
USB Power Delivery (USB PD)
Maximaal vermogen65 W
Type stroombronAC
Gewicht en omvang
Hoogte18 mm
Diepte59 mm
Breedte104 mm
Verpakking
Gewicht verpakking200 g
Hoogte verpakking28 mm
Diepte verpakking197 mm
Breedte verpakking92 mm
EUDR
HS Douane code85044083
Logistiek
Bruto breedte19.7 cm
Bruto hoogte2.8 cm
Bruto diepte9.2 cm
Bruto gewicht0.2 kg
Inhoud van de verpakking
Gebruikershandleiding
Aantal per verpakking1 Pc
PIM
VAT1
Verantwoordelijke








