eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera

Winkelvoorraad
eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera
9.1/10 op basis van 32.183 reviews.
Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist
75 winkels door heel Nederland
Eufy EufyCam S3 Pro Add-on Camera
Bewakingscamera, Outdoor, W-LAN overdracht, resolutie: 3.840x2.160 pixels, 4K resolutie, t/m 15 Beeld per seconde, 8 voudig Digitale zoom, Bewegingsmelder, Persoon detectie, Nachtzicht modus, tot 10 m Bereik, IP67 (stof- en waterdicht), compatible met Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Geïntegreerde LED-verlichting, Geïntegreerde microfoon, Sirene, Accuvoeding, Netvoeding, Zonnecel, Via app ondersteunde gegevensoverdracht, Via app te bedienen
Verbeter je beveiligingssysteem met de eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera. Met een breedte van 12.9 cm, hoogte van 11.2 cm en diepte van 19.5 cm is deze camera perfect ontworpen voor optimale zichtbaarheid en gebruiksgemak. Met een gewicht van slechts 0.96 kg is het eenvoudig te installeren en te verplaatsen. Dit aanvullende toestel is compatibel met het eufy beveiligingssysteem en biedt hoogwaardige videobeveiliging voor jouw huis. Zorg ervoor dat je jouw omgeving veilig en zichtbaar houdt met deze betrouwbare camera.
- Geavanceerde beelden zowel overdag als 's nachts: Maak gebruik van de kracht van een 4K-camera in combinatie met MaxColor Vision™ technologie. eufyCam S3 Pro legt uitzonderlijk gedetailleerde bewakingsbeelden vast in elk frame en biedt zelfs in het pikkedonker een beeldhelderheid zoals overdag, zonder dat er een spot nodig is.
- Het hele jaar door: Ervaar het hele jaar gemoedsrust door met continue, betrouwbare beveiliging dankzij SolarPlus™ 2.0 technologie. Met een groot zonnepaneel zorgt slechts 1 uur direct zonlicht per dag ervoor dat hij volledig opgeladen blijft. Ook compatibel met een extern zonnepaneel voor flexibele montage (inclusief back-up zonnepaneel).
- Geavanceerde radardetectie waarschuwt alleen als het belangrijk is: Het dual bewegingsdetectiesysteem, een combinatie van radar en passief infrarood (PIR), identificeert nauwkeurig menselijke bewegingen en vermindert valse meldingen met 99%, waardoor wordt gegarandeerd dat meldingen alleen worden geactiveerd bij belangrijke gebeurtenissen in gespecificeerde gebieden.
- Compatibel met Apple Home, Alexa en Google Assistant.
Algemeen
SKU1467010
EAN194644293888
Duurzaamheid
Internationale veiligheidscode (IP)IP67
Prestatie
Wide Dynamic Range (WDR)
Ondersteunde mobiele besturingssystemen
Auto-tracking
Design
Weerbestendig
Kleur van het productWit
MontagewijzeMuur
VormfactorBullet
Camera
Kijkhoek lens, verticaal60 °
Kijkhoek lens, horizontaal112 °
Field of view (FOV) hoek135 °
Digitale zoom8
Beeldsensor
Omvang optische sensor1/1.8
Aantal sensoren1
Lenssysteem
Aantal lenzen1
Nachtkijker
Infrarood wavelength850 nm
LED-typeIR
Nachtkijker afstand10 m
Nachtvisie
Video
Maximaal 30 frames per seconde15
Maximum resolutie3840 x 2160
Multimedia
Ondersteunde videoformaten
Audio
Aantal microfoons2
Ingebouwde microfoon
Audiosysteem full duplex
Audiosysteem2-weg
Netwerk
Wi-Fi-standaarden
Wifi
Opslagmedia
Ingebouwde HDD
Poorten & interfaces
ConnectiviteitstechnologieBedraad en draadloos
Beveiliging
Bewegingssensor
Detectieafstand12 m
Geluidsniveau sirene100 dB
Ingebouwde sirene
Fotokwaliteit
Type beeldsensorCMOS
Totaal aantal megapixels4
Energie
Type stroombron
EUDR
HS Douane code85258200
Logistiek
Bruto breedte12.9 cm
Bruto hoogte11.2 cm
Bruto diepte19.5 cm
Bruto gewicht0.96 kg
Gewicht en omvang
Gewicht534 g
Hoogte69 mm
Diepte143.5 mm
Breedte82.4 mm
PIM
VAT1
Kenmerken
Land van herkomstChina
Ondersteuning voor plaatsingBuiten
SoortIP-beveiligingscamera
Verpakking
Gewicht verpakking960 g
Hoogte verpakking112 mm
Diepte verpakking129 mm
Breedte verpakking195 mm
Inhoud van de verpakking
Aantal cameras1
Verantwoordelijke








