9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera

eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera
235,-
279,99
Door fabrikant geadviseerde prijs
1-3 werkdagen

Winkelvoorraad

eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera

eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera

  • 9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

  • Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

  • 75 winkels door heel Nederland

Eufy EufyCam S3 Pro Add-on Camera

Bewakingscamera, Outdoor, W-LAN overdracht, resolutie: 3.840x2.160 pixels, 4K resolutie, t/m 15 Beeld per seconde, 8 voudig Digitale zoom, Bewegingsmelder, Persoon detectie, Nachtzicht modus, tot 10 m Bereik, IP67 (stof- en waterdicht), compatible met Amazon Alexa, Apple HomeKit, Google Assistant, Geïntegreerde LED-verlichting, Geïntegreerde microfoon, Sirene, Accuvoeding, Netvoeding, Zonnecel, Via app ondersteunde gegevensoverdracht, Via app te bedienen

Verbeter je beveiligingssysteem met de eufy eufyCam S3 Pro Add-on Camera. Met een breedte van 12.9 cm, hoogte van 11.2 cm en diepte van 19.5 cm is deze camera perfect ontworpen voor optimale zichtbaarheid en gebruiksgemak. Met een gewicht van slechts 0.96 kg is het eenvoudig te installeren en te verplaatsen. Dit aanvullende toestel is compatibel met het eufy beveiligingssysteem en biedt hoogwaardige videobeveiliging voor jouw huis. Zorg ervoor dat je jouw omgeving veilig en zichtbaar houdt met deze betrouwbare camera.

  • Geavanceerde beelden zowel overdag als 's nachts: Maak gebruik van de kracht van een 4K-camera in combinatie met MaxColor Vision™ technologie. eufyCam S3 Pro legt uitzonderlijk gedetailleerde bewakingsbeelden vast in elk frame en biedt zelfs in het pikkedonker een beeldhelderheid zoals overdag, zonder dat er een spot nodig is.
  • Het hele jaar door: Ervaar het hele jaar gemoedsrust door met continue, betrouwbare beveiliging dankzij SolarPlus™ 2.0 technologie. Met een groot zonnepaneel zorgt slechts 1 uur direct zonlicht per dag ervoor dat hij volledig opgeladen blijft. Ook compatibel met een extern zonnepaneel voor flexibele montage (inclusief back-up zonnepaneel).
  • Geavanceerde radardetectie waarschuwt alleen als het belangrijk is: Het dual bewegingsdetectiesysteem, een combinatie van radar en passief infrarood (PIR), identificeert nauwkeurig menselijke bewegingen en vermindert valse meldingen met 99%, waardoor wordt gegarandeerd dat meldingen alleen worden geactiveerd bij belangrijke gebeurtenissen in gespecificeerde gebieden.
  • Compatibel met Apple Home, Alexa en Google Assistant.

Algemeen

SKU1467010

EAN194644293888

Duurzaamheid

Internationale veiligheidscode (IP)IP67

Prestatie

Wide Dynamic Range (WDR)

Ondersteunde mobiele besturingssystemen

Auto-tracking

Design

Weerbestendig

Kleur van het productWit

MontagewijzeMuur

VormfactorBullet

Camera

Kijkhoek lens, verticaal60 °

Kijkhoek lens, horizontaal112 °

Field of view (FOV) hoek135 °

Digitale zoom8

Beeldsensor

Omvang optische sensor1/1.8

Aantal sensoren1

Lenssysteem

Aantal lenzen1

Nachtkijker

Infrarood wavelength850 nm

LED-typeIR

Nachtkijker afstand10 m

Nachtvisie

Video

Maximaal 30 frames per seconde15

Maximum resolutie3840 x 2160

Multimedia

Ondersteunde videoformaten

Audio

Aantal microfoons2

Ingebouwde microfoon

Audiosysteem full duplex

Audiosysteem2-weg

Netwerk

Wi-Fi-standaarden

Wifi

Opslagmedia

Ingebouwde HDD

Poorten & interfaces

ConnectiviteitstechnologieBedraad en draadloos

Beveiliging

Bewegingssensor

Detectieafstand12 m

Geluidsniveau sirene100 dB

Ingebouwde sirene

Fotokwaliteit

Type beeldsensorCMOS

Totaal aantal megapixels4

Energie

Type stroombron

EUDR

HS Douane code85258200

Logistiek

Bruto breedte12.9 cm

Bruto hoogte11.2 cm

Bruto diepte19.5 cm

Bruto gewicht0.96 kg

Gewicht en omvang

Gewicht534 g

Hoogte69 mm

Diepte143.5 mm

Breedte82.4 mm

PIM

VAT1

Kenmerken

Land van herkomstChina

Ondersteuning voor plaatsingBuiten

SoortIP-beveiligingscamera

Verpakking

Gewicht verpakking960 g

Hoogte verpakking112 mm

Diepte verpakking129 mm

Breedte verpakking195 mm

Inhoud van de verpakking

Aantal cameras1

Verantwoordelijke