Denon DCD-600NE CD-speler

Of in 3 termijnen van € 100,66
Winkelvoorraad
Denon DCD-600NE CD-speler
9.1/10 op basis van 32.183 reviews.
Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist
75 winkels door heel Nederland
Denon DCD-600NE CD-speler
CD speler, weergave van CD-R/RW, MP3, WMA, Afstandsbediening, AUX-uit, Optische digitale uitgang
Ontdek de Denon CD-Player DCD-600NE in een elegante premium-zilveren uitvoering. Deze hoogwaardige CD-speler biedt een uitstekende geluidskwaliteit en is perfect voor audiofielen die optimaal willen genieten van hun muziekcollectie. Met ondersteuning voor diverse weergaveformaten, waaronder CD-R/-RW, MP3 en WMA, kunt u al uw favoriete albums en nummers eenvoudig afspelen.
De DCD-600NE is uitgerust met een handige afstandsbediening, waardoor u moeiteloos tussen uw favoriete nummers kunt navigeren zonder op te staan. Voor optimale connectiviteit beschikt de speler over een AUX-uitgang en een optische digitale uitgang, zodat u hem eenvoudig kunt aansluiten op andere audio-apparaten in uw geluidsset.
Met een netto-afmeting van 43.4 cm breed, 10.7 cm hoog en 27.3 cm diep, en een gewicht van slechts 4 kg, is de Denon CD-Player zowel stijlvol als compact. Zelfs met verpakkingen blijft de logisitiek eenvoudig, met afmetingen van 51.8 cm in de breedte, 19.3 cm in de hoogte en 39.2 cm in de diepte. Het totale gewicht bedraagt dan 5.5 kg.
Verwen uzelf met de superieure geluidsbeleving van de Denon DCD-600NE CD-Player en breng uw muziekervaring naar een hoger niveau!
Algemeen
SKU1292478
EAN4951035071007
Opslagmedia
Playback disc formatenMP3
Ergonomie
Automatisch uitschakelen
Optische drive
Afspeel modi
Prestatie
Ondersteund audioformaat
Optische drive type
Design
LED-indicatorenJa
LaadmechanismeLade
Soort apparaatHiFi cd-speler
Kleur van het productZilver
Audio
Dynamisch bereik100 dB
Frequentiebereik2 - 20000
Signaal/ruis-verhouding110 dB
Totale harmonische vervorming (THD)0.003
D/A-converter32-bit/192kHz
Ingebouwde audio D/A-converter (DAC)
Mediatypes
CD-R afspelen
CD-RW afspelen
Kenmerken
Aantal kanalen2
Playback disc types
VeiligheidsfuntiesBestand tegen trillingen
MP3 afspelen
Beeldscherm
ID3 Tag-displayondersteuning
ID3 Tag weergave
Poorten & interfaces
Digitale audio, optische uitgang1
EUDR
HS Douane code85198100
Logistiek
Bruto breedte51.8 cm
Bruto hoogte19.3 cm
Bruto diepte39.2 cm
Bruto gewicht5.5 kg
Energie
AC-adapter ingangsspanning230 V
AC-adapterfrequentie50 Hz
Stroomverbruik (in standby)0.3 W
Stroomverbruik (typisch)12 W
Type stroombronAC
Gewicht en omvang
Breedte434 mm
Diepte273 mm
Gewicht4000 g
Hoogte107 mm
PIM
VAT1
Inhoud van de verpakking
Afstandsbediening inbegrepen
Gebruikershandleiding
Meegeleverde kabelsAudio (3,5 mm)
Snelstartgids
Aantal1
Overige specificaties
Pauzefunctie
Verpakking
Gewicht verpakking5500 g
Hoogte verpakking195 mm
Diepte verpakking370 mm
Breedte verpakking520 mm
Verantwoordelijke







