9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

Denon DCD-600NE CD-speler

Denon DCD-600NE CD-speler
301,97
360,-
Door fabrikant geadviseerde prijs

Of in 3 termijnen van € 100,66

In3
Alleen winkelvoorraad

Winkelvoorraad

Denon DCD-600NE CD-speler

Denon DCD-600NE CD-speler

  • 9.1/10 op basis van 32.183 reviews.

  • Al meer dan 50 jaar dé elektronicaspecialist

  • 75 winkels door heel Nederland

Denon DCD-600NE CD-speler

CD speler, weergave van CD-R/RW, MP3, WMA, Afstandsbediening, AUX-uit, Optische digitale uitgang

Ontdek de Denon CD-Player DCD-600NE in een elegante premium-zilveren uitvoering. Deze hoogwaardige CD-speler biedt een uitstekende geluidskwaliteit en is perfect voor audiofielen die optimaal willen genieten van hun muziekcollectie. Met ondersteuning voor diverse weergaveformaten, waaronder CD-R/-RW, MP3 en WMA, kunt u al uw favoriete albums en nummers eenvoudig afspelen.

De DCD-600NE is uitgerust met een handige afstandsbediening, waardoor u moeiteloos tussen uw favoriete nummers kunt navigeren zonder op te staan. Voor optimale connectiviteit beschikt de speler over een AUX-uitgang en een optische digitale uitgang, zodat u hem eenvoudig kunt aansluiten op andere audio-apparaten in uw geluidsset.

Met een netto-afmeting van 43.4 cm breed, 10.7 cm hoog en 27.3 cm diep, en een gewicht van slechts 4 kg, is de Denon CD-Player zowel stijlvol als compact. Zelfs met verpakkingen blijft de logisitiek eenvoudig, met afmetingen van 51.8 cm in de breedte, 19.3 cm in de hoogte en 39.2 cm in de diepte. Het totale gewicht bedraagt dan 5.5 kg.

Verwen uzelf met de superieure geluidsbeleving van de Denon DCD-600NE CD-Player en breng uw muziekervaring naar een hoger niveau!

Algemeen

SKU1292478

EAN4951035071007

Opslagmedia

Playback disc formatenMP3

Ergonomie

Automatisch uitschakelen

Optische drive

Afspeel modi

Prestatie

Ondersteund audioformaat

Optische drive type

Design

LED-indicatorenJa

LaadmechanismeLade

Soort apparaatHiFi cd-speler

Kleur van het productZilver

Audio

Dynamisch bereik100 dB

Frequentiebereik2 - 20000

Signaal/ruis-verhouding110 dB

Totale harmonische vervorming (THD)0.003

D/A-converter32-bit/192kHz

Ingebouwde audio D/A-converter (DAC)

Mediatypes

CD-R afspelen

CD-RW afspelen

Kenmerken

Aantal kanalen2

Playback disc types

VeiligheidsfuntiesBestand tegen trillingen

MP3 afspelen

Beeldscherm

ID3 Tag-displayondersteuning

ID3 Tag weergave

Poorten & interfaces

Digitale audio, optische uitgang1

EUDR

HS Douane code85198100

Logistiek

Bruto breedte51.8 cm

Bruto hoogte19.3 cm

Bruto diepte39.2 cm

Bruto gewicht5.5 kg

Energie

AC-adapter ingangsspanning230 V

AC-adapterfrequentie50 Hz

Stroomverbruik (in standby)0.3 W

Stroomverbruik (typisch)12 W

Type stroombronAC

Gewicht en omvang

Breedte434 mm

Diepte273 mm

Gewicht4000 g

Hoogte107 mm

PIM

VAT1

Inhoud van de verpakking

Afstandsbediening inbegrepen

Gebruikershandleiding

Meegeleverde kabelsAudio (3,5 mm)

Snelstartgids

Aantal1

Overige specificaties

Pauzefunctie

Verpakking

Gewicht verpakking5500 g

Hoogte verpakking195 mm

Diepte verpakking370 mm

Breedte verpakking520 mm

Verantwoordelijke